שמלות מעוצבות לילדות

כהורים אנחנו רוצים להעניק לילדים שלנו את הטוב ביותר ולכן אנחנו שמים לב לכל היבט בהתפתחות שלהם. ההתפתחות של תינוקות, פעוטות וילדים מתרחשת כלאחר יד בעת משחק, סדר יום או בכל פעולה אחרת שהם עושים. לכן, יש חשיבות רבה לאופן שבו נבחר לפעול איתם בין אם במגרש המשחקים ובין אם בעת ההתלבשות ובבחירת הבגדים בחנות. אחד הדברים המשותפים לכל הפעולות הללו הוא הויסות החושי שמתווך בין הילד ובין סביבתו.

בעיצוביי אני לוקחת את ההיבט ההתפתחותי ואת הויסות החושי בפרט לתחום של שמלות מעוצבות לילדות ומציגה קו שמלות ייחודי ורענן שמקפיד על הגזרה המותאמת לילדות וגם על התחושה, הבדים והתפרים של הבגד.
 

ויסות חושי- מהו?
הויסות החושי משמעו האופן שבו חווה הילד את העולם באמצעות החושים. רגישות למוזיקה חזקה או לקולות רמים, הנאה מתנועה או הימנעות מתנועה וכמובן התחושה של ילדים ופעוטות בעת מגע עם בדים. מהסיבה הזו בדיוק חושב להקפיד עם ילדים וילדות על בחירת בדים נכונה ומותאמת עוד משלבי הינקות המוקדמת ועד גילאים מאוחרים.

לא על הבד לבדו
לא תמיד ילדים יידעו להגיד לנו שהבד מציק וגורם לחוסר נוחות, אבל את התוצאה נחווה ונרגיש באופן בולט. חוסר שקט, עצבנות או גם תופעות פיזיות שיופיעו על העור הם דוגמאות לסיבות שבגללן חשוב להקפיד על בחירה נכונה של בדים. אין חוקים בבחירת הבד המתאים לילד או לילדה שלנו למעט כלל הברזל, להקשיב לגוף של הילדים ובהתאם לבחור את הבד המתאים.
 
 
שמלות מעוצבות לילדות- איכות היא לא מילה גסה
לא תמיד המראה של הבגד יכתיב את הבחירה לגביו. כך למשל במקרה של שמלות לילדות, שבמקרים רבים נראות אטרקטיביות למדי אולם הן עשויות מבדים באיכות לא טובה ולכן יביאו לתחושות לא נעימות. בגד נעים יכול להיות יפה ומעוצב ולכן בבחירת שמלה לבתנו חשוב להקפיד גם על מראה השמלה וגם על האיכות של הבדים, התפירה והגזרה.
 
כדי להבטיח בגדים נוחים אני מקפידה על בחירת בדים רכים ובעלי מגע נעים על עור הילדות ועיצובי לוקחים בחשבון את עולם התוכן הילדותי בהדפסים מתאימים, גזרות מותאמות לילדות וכמובן בדים נעימים.
x

#{title}

#{text}

#{price}