קצת עליי

image alt
נעים להכיר  שמי דנה מסיקה מסיידת ובעלים של המותג -
דנה מסיקה עיצובים לבנות
מעצבת איתך ובשבילך.
האהבה שלי לעיצוב מתחילה בילדות, הרצון לייחודיות ומקוריות היה בולט במיוחד מגיל שש, את הבגד הראשון שלי תפרתי לברבי בעיצוב ותפירה אישית משאריות תיקוני בגדים שהיו בבית
הרצון לייחודיות ומקוריות הביאו לכך בגיל תשע שדרגתי לעצמי את החולצה עצמאית על ידי גזירה והדבקה, היום יקראו לזה D.Y.I ,  בגיל ההתבגרות, הייתי רק בת 14, הלכתי אחרי האהבה שלי ללמוד עיצוב אופנה בעיר הגדולה, תל אביב.

לעיצוב בגדי ילדות הגעתי לאחר שסיימתי בשנקר עיצוב אופנה, וקיבלתי ההשראה מביתי הבכורה, מאיה, שהיום בת 12. וכך לפני עשור נולד לו המותג דנה מסיקה - עיצובים לבנות.
כאמא, מה שמנחה אותי בעיצוב הוא הנוחות, הפרקטיות, היופי והסטייל ועדין שיתאים לגיל הילדה,
בכל עיצוב אני רואה ילדה לנגד עיניי, ומכאן כל בגד או שמלה מקבלים את שם הילדה, תוכלו למצוא אצלי באתר גם שמלות שעוצבו על ידי הילדות בעצמן, ואם את רוצה שהבת שלך תעצב שמלה משמח אותי במיוחד לראות אותן גדלות עם העצובים שלי מגיל קטן ועד לבגרותן ולדעת שהן נהנות ממגוון המוצרים הייחודים שלי.
החזון שלי הוא להעניק חוויה מלאת ייחודיות ושמחה לכל ילדה ונערה, להגשים חלומות ולהנגיש לכל אמא ובת את חדוות העיצוב והיצירה וההעצמה בעצמם.  
אני מאמינה שכל בת צריכה לאהוב את עצמה כמו שהיא שיש עולם פנימי מופלא ויצירתי בתוכה, שרק מחכה לפרוץ החוצה ואני כאן כדי להגשים אותו ולהראות לה את הדרך.
איפה תוכלי לפגוש אותי ? /היכן ניתן לפגוש אותי ?
* עיצובים אישיים – ניתן לתאם תור מראש בהגעה לסטודיו
* סדנאות עיצוב ותפירה לאימהות ובנות
* קורס לבנות – מעצבת אופנה צעירה
* הפעלות ימי הולדת – בנות מעצבות

אני כאן בשבילך ובשביל הבת שלך, לא מצאת את מה שחיפשת צרי עמי קשר ומבטיחה לך כי יחד נוכל לייצור את הבגד המשולם בשבילה (וגם בשבילך). 

שלכם, דנה 
x

#{title}

#{text}

#{price}